Veiling Gallery Aaldering

AW11 Nico Veiling 04

Gallery Aaldering staat na een uitgebreide verbouwing vol met het mooiste en meest bijzondere dat Nico te bieden heeft, maar dat is slechts het topje van de ijsberg. Hij heeft nog zoveel meer staan dat ze zo langzamerhand de auto’s niet meer kwijt kunnen. Daarom organiseert hij in samenwerking met Classic Car Auctions voor het eerst in het bestaan van het bedrijf een veiling om ruimte te maken. Iedereen krijgt de kans een klassieker te scoren, voor misschien wel heel veel minder dan normaal.

AW11 Nico Veiling 01

De collectie die geveild wordt, bestaat uit ingeruilde auto’s, barn-finds, auto’s met werk, restauratieobjecten en volledig gerestaureerde klassiekers. Hobbyisten, verzamelaars en mensen op zoek naar een goede investering kunnen bieden op supercars, gezinsauto’s, 4×4’s, bussen en nog heel veel meer. Sommige van de auto’s zijn zelfs weleens aan bod gekomen in RTL Autowereld.
De veiling vindt online plaats en begint op donderdag 16 november 2017 om 17.00 uur en eindigt op woensdag 29 november 2017 om 20.30 uur. Alle auto’s zijn online bekijken, maar er zijn ook kijkdagen om de auto’s in het echt te zien en te beoordelen. Natuurlijk is de Gallery Aaldering ook tijdens de kijkdagen geopend.

AW11 Nico Veiling 02

Kijkdagen
Warehouse Gallery Aaldering
Mercuriusweg 41
6971 GV Brummen

Woensdag 15 november 2017 van 10:00 tot 16:00uur
Donderdag 16 november 2017 van 10:00 tot 16:00uur
Zaterdag 18 november 2017 van 10:00 tot 16:00uur
Vrijdag 24 november 2017 van 10.00 tot 20.00uur
Zaterdag 25 november 2017 van 10:00 tot 16:00uur
Dinsdag 28 november 2017 van 10.00 tot 16.00uur

Voor meer informatie:
Classic Car Auctions
Gallery Aaldering